Ana Sayfa Hakkımızda Servislerimiz Yedek Parça ve Aksesuar İletişim
Hizmet Bölgelerimiz

Hakkımızda:

Servis 41, % 100 Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, 2007 yılından bu yana marka bağımsız (Özel Servis) olarak Beyaz Eşya, Ankastre, Kombi, Doğalgaz Sobası ve Küçük Ev Aletleri alanında 180 Marka, 45 çeşit ürüne Servis hizmeti, ayrıca yedek parça ve aksesuar temin hizmeti vermektedir.

Mesleğinde eğitimli ve deneyimli bir kadroyla, sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda çalışanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile her Marka ve her Model Ev Cihazlarınızın Tamir ve Bakım işlerinizde size bir telefon kadar yakınız.

Bizi Tercih Etmeniz Dileğiyle...

Servis 41 - Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri

Balıkesir, Edremit, Havran, Burhaniye, İvrindi, Gömeç, Ayvalık

 
Hakkımızda Profesyonel Teknikerler Tam Donanımlı Araçlar 1 Yıl Garanti Hizmeti

Sitemizde bulunan firma marka ve logo görselleri tanıtım amaçlı olup, söz konusu logolar ilgili firmanın tescilli markasıdır. Servisimizin, bahsi geçen markalar ile herhangi bir Yetkili Servis anlaşması bulunmamaktadır. Garantili cihazlarınız için lütfen Yetkili Servis çağırınız. Firmamız Özel Servis olarak hizmet vermektedir.

Ürünlerinizin, Tamir ve Bakım işlerinde tecrübeli teknik ekibimiz sizlere çözüm üretiyor. En iyi şekilde, en uygun fiyatlarla çağdaş, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlıyor. Gezici servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor. Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. (Ürüne göre garanti süresi değişebilmektedir)

Balıkesir Akçay Beyaz Eşya Servisi, Balıkesir Altınoluk Beyaz Eşya Servisi, Balıkesir Güre Beyaz Eşya Servisi, Balıkesir Zeytinli Beyaz Eşya Servisi, Balıkesir Ören Beyaz Eşya Servisi

Copyright © 2012 www.edremitbeyazesyaservisi.com Tüm Hakları Saklıdır.